Wydarzenia

Opublikowany przez Piotr Rafiński

Przedstawiamy tematy związane z ciekawymi wydarzeniami o tematyce fotograficznej, bądź też takich, które stanowią interesujący temat do fotografowania.

Warsztaty fotograficzne: W siedem dni dookoła Islandii

Warsztaty fotograficzne: W siedem dni dookoła Islandii

Islandia na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie nieprzyjaznej krainy. Już wysiadając na lotnisku w Keflavíku podróżnych wita silny wiatr unoszący tumany kurzu nad krajobrazem iście księżycowym. Zapraszamy na niezapomniane warsztaty fotograficzne w krainie ognia, lodu, wody i skał. To tu ścierają się płyty tektoniczne, wybuchy wulkanów wstrzymują ruch lotniczy, złota godzina przeradza się w złote godziny, a podczas jednego dnia pogoda zmienia się kilkadziesiąt razy. Pod okiem Arkadiusza Makowskiego i Pawła Kroka dowiemy się wszystkiego o naszym aparacie i technikach fotografowania. Siedem dni warsztatów na Islandii w bardzo małych grupach. Koszt warsztatów to 5300 pln + bilet. Nasz kod rabatowy - SNAPHUB - uprawnia do 5% rabatu na te warsztaty :) Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie organizatora

Czytaj wiêcej »

Szkolenie operatorów bezzałogowych statków powietrznych UAVO VLOS

Szkolenie operatorów bezzałogowych statków powietrznych UAVO VLOS

Fotografujesz lub filmujesz przy użyciu takiego sprzętu jak quadrotor, heksakopter czy samolot bezzałogowy? Czy posiadasz odpowiednie uprawnienia? Zgodnie ze znowelizowanym prawem lotniczym, aby wykonywać loty platformami bezzałogowymi inne niż sportowe lub rekreacyjne należy posiadać świadectwo kwalifikacji UAVO (Unmanned Aerial Vehicle Operator). NOVELTY RPAS serdecznie zaprasza wszystkich kandydatów na przygotowawcze szkolenie do uzyskania świadectwa kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego UAVO z uprawnieniami do wykonywania lotów w zasięgu wzroku VLOS. Szkolenie odbędzie się w dniach 27.02, 28.02, 01.03 w Warszawie. Warunkiem przystąpienia do kursu jest m.in. ukończone 18 lat i średnie wykształcenie. Koszt szkolenia to 1200zł netto.

Czytaj wiêcej »

Plener i warsztaty fotografii pejzażowej: Mala Upa Republika Czeska

Plener i warsztaty fotografii pejzażowej: Mala Upa Republika Czeska

Zapraszamy na niesamowite warsztaty i plener fotograficzny na przełęczy Okraj. Na wysokości ok. 1000 m n.p.m. w urokliwej krainie mgieł i inwersji, cudownych panoram okrytych kołderką chmur znajdziesz niewyobrażalny ogrom przestrzeni, której próżno szukać gdzie indziej. Dzika roślinność w nienaruszonym stanie i wiele starych obiektów składają się na magiczny klimat karkonoskiego krajobrazu. Miejsce zakwaterowania: Mala Upa Republika Czeska. Warsztaty fotograficzne po raz kolejny poprowadzi Arkadiusz Makowski - wielokrotnie nagradzany pasjonat przyrody i wybitny fotograf. Uczestnictwo w warsztatach jest płatne - 1090 PLN. Nasz kod rabatowy - SNAPHUB - uprawnia do 5% rabatu na te warsztaty :) Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie organizatora.

Czytaj wiêcej »

Warsztaty: Autorski MASTER CLASS z Szymonem Szcześniakiem

Warsztaty: Autorski MASTER CLASS z Szymonem Szcześniakiem

Zapraszamy na kolejne bardzo ciekawe warsztaty fotograficzne. Tym razem spotkanie poprowadzi Szymon Szcześniak. Fotograf - Absolwent Instytutu Twórczej Fotografii w czeskiej Opawie (2004). Autor portretów znanych osobistości. Współpracuje z takimi pismami jak Viva, Gala, Przekrój, Twój Styl, Press, Elle, Playboy, Wysokie Obcasy. Warsztaty fotograficzne odbędą się w Hotelu Europa**** business &SPA Starachowice. Termin 27.02 - 01.03 2015 roku. Grupa 8 - 10 os. Ceny warsztatów zaczynają się od 980zł brutto/os. Uczestnicy warsztatów fotograficznych mogą liczyć na dodatkowe zajęcia takie jak atrakcje wodne w hotelowej Strefie Relaksu, czy wstęp do hotelowego klubu Amsterdam na imprezę z DJem (sobota). Dla naszych czytelników mała niespodzianka. Na hasło SNAPHUB otrzymacie w prezencie od organizatorów 2h gry w squasha w cenie szkolenia. 

Czytaj wiêcej »

CES 2015 - Nowości firmy Panasonic

CES 2015 - Nowości firmy Panasonic

Targi CES 2015 to już blisko 50 edycja targów elektroniki użytkowej, które odbywają się w Las Vegas. Obecność na targach CES 2015 zapowiedzieli wszyscy najwięksi producenci elektroniki użytkowej oraz dostawcy usług na świecie. Artykuł poświęcony jest nowością od firmy Panasonic, która zaprezentowała na targach CES 2015 swoje najnowsze produkty w dziedzinie elektroniki. Między innymi cyfrowe aparaty fotograficzne oraz nową seria telewizorów ULTRA HD. Panasonic dobrze sobie radzi w dziedzinie bezlusterkowców dzięki osiągnięciu kompromisu między jakością i przystępną ceną. Seria aparatów cyfrowych Panasonic Lumix zyskała spore grono zadowolonych użytkowników. Przyszedł czas na prezentację kolejnych (oby) udanych produktów.

Czytaj wiêcej »

Zimowe Warsztaty Fotograficzne: „Śnieżka 2015” 9-11 styczeń 2015

Zimowe Warsztaty Fotograficzne: „Śnieżka 2015” 9-11 styczeń 2015

Jeżeli jesteś łowcą świtów, uwielbiasz górskie spacery, nie boisz się śniegu i mrozu to mamy coś dla Ciebie. Zapraszamy na niebywale klimatyczne plenery w sercu Karkonoszy. Czeka na Ciebie zimowy wschód słońca u podnóża Równi oraz przepiękny zachód na szczycie Śnieżki pod czujnym okiem wielokrotnie nagradzanego fotografa Arkadiusz Makowskiego i Pawła Kroka - fotografa, pasjonata sportów ekstremalnych i ratownika. Już teraz zapisz się na niepowtarzalne Zimowe Warsztaty Fotograficzne, które będą nie tylko okazją do wzniesienia Twoich fotograficznych umiejętności na wyższy poziom, ale mogą okazać się wspaniałą przygodą i okazją do poznania wspaniałych ludzi. Koszt warsztatów to 1090zł. Z naszym hasłem: SNAPHUB - 5% rabatu!

Czytaj wiêcej »

Warsztaty: Fotografia konceptualna 21-23 listopada 2014

Warsztaty: Fotografia konceptualna 21-23 listopada 2014

Gorąco zapraszamy na warsztaty fotografii konceptualnej, czyli tworzenie idei obrazu w swojej głowie, a dopiero po tym fizyczne jej urzeczywistnianie. Zapewnione są trzy dni intensywnego szkolenia w najpiękniejszym zakątku Bramy Lubawskiej przy zbiorniku wodnym Bukówka. Fotografia konceptualna to kolejna edycja warsztatów Photoshop w przepięknym Gościńcu nad Bukówką, które odbędą się w dniach 21-23 listopada 2014. Koszt warsztatów to 1180zł. Warsztaty fotograficzne poprowadzi Arkadiusz Makowski. Z naszym hasłem: SNAPHUB - 5% rabatu! Czytaj wiêcej »

Warsztaty: Postprodukcja Obrazu 8-9 listopada 2014, Bukówka

Warsztaty: Postprodukcja Obrazu 8-9 listopada 2014, Bukówka

Arkadiusz Makowski zaprasza na warsztaty fotograficzne w przepięknym Gościńcu nad Bukówką w dniach 8-9 listopada 2014. Drugim prowadzącym będzie Paweł Krok - fotograf, znawca sprzętu fotograficznego, pasjonat sportów ekstremalnych i ratownik. Tym razem tematem warsztatów będzie postprodukcja obrazu, montaże i triki w Adobe Photoshop. Celem warsztatów będzie pokazanie uczestnikom i wykonanie razem z nimi fotografii od początku do końca. To znakomita okazja dla osób, które chcą nadać swoim zdjęciom niepowtarzalny charakter. Przygotujcie się na dwa dni intensywnego szkolenia w najpiękniejszym zakątku Bramy Lubawskiej. Koszt warsztatów to 590zł. Z naszym hasłem: SNAPHUB - 5% rabatu! Czytaj wiêcej »

Warsztaty: Fotografia pejzażowa 10-12 październik 2014 Malá Úpa

Warsztaty: Fotografia pejzażowa 10-12 październik 2014 Malá Úpa

Arkadiusz Makowski zaprasza na warsztaty fotograficzne w przełęczy Okraj we wschodniej części Karkonoszy. Tematem będą przepiękne krajobrazy górskie, mgły i panoramy. Tym razem zajęcia odbędą się w Republice Czeskiej. Przepiękna dzika roślinność w nienaruszonym stanie, cisza, spokój to idealne miejsce na spędzenie edukacyjnego weekendu. Czeskie góry gwarantują niewyobrażalny ogrom przestrzeni, których próżno szukać gdzie indziej. Drugim prowadzącym będzie Paweł Krok - fotograf, znawca sprzętu fotograficznego, pasjonat sportów ekstremalnych i ratownik. Koszt warsztatów to 990zł. Z naszym hasłem: SNAPHUB - 5% rabatu! Czytaj wiêcej »

Konkurs: Do wygrania bon o wartości 200zł na warsztaty fotograficzne

Konkurs: Do wygrania bon o wartości 200zł na warsztaty fotograficzne

Weź udział w prostym konkursie fotograficznym i wygraj wydruk w antyramie 40mm x 50mm z zwycięskiej pracy Grand Prix WKF National Geographic „Elvis” autorstwa Arkadiusza Makowskiego oraz bon o wartości 200,00 zł do wykorzystania na zbliżających się warsztatach fotograficznych o tematyce makro. Dwie pierwsze osoby które poprawnie odpowiedzą na dwa pytania i prześlą je na adres organizatora otrzymają wyżej wymienione nagrody. Odbitka, którą można wygrać, jest unikatowa (są tylko 3 takie na rynku obecnie). Ma ona więc dodatkową wartość kolekcjonerską. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Czytaj wiêcej »

Warsztaty Fotografii Przyrodniczej Makro - sierpień 2014

Warsztaty Fotografii Przyrodniczej Makro - sierpień 2014

Arkadiusz Makowski zaprasza na warsztaty fotograficzne w Karkonoszach w dniach 29-31 sierpnia 2014. Koszt fotograficznego weekendu w Sudetach to 1240zł. Z naszym hasłem: SNAPHUB - 5% rabatu! Zajęcia poprowadzi Arkadiusz Makowski, zdobywca Grand Prix Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic Polska, prekursor nurtu makro, który śmiało można określić mianem realizmu magicznego w fotografii. Podczas praktycznych zajęć wykładowca poprowadzi uczestników przez mikrokosmos karkonoskich łąk i lasów, w świetle wschodów i zachodów słońca, pomagając każdemu w realizacji własnych pomysłów i wizji fotograficznych. Zapisywać się można do 22 sierpnia. Ilość miejsc ograniczona, także nie warto zwlekać do ostatniej chwili :) Czytaj wiêcej »


Piotr Rafiński

O autorze: Piotr Rafiński jest założycielem portalu Snaphub.pl. Prowadzi firmę UX Studio w Bydgoszczy. Zajmuje się tworzeniem i projektowaniem aplikacji internetowych.

Jego pasją jest fotografia, testowanie sprzętu oraz nowe technologie. Dołącz do Piotra Rafińskiego na Google+